اخبار > اعلام ساعت کاری در هفته آینده٠٠:٣٤ | 1398/12/07

گروه خبری: اطلاعیه ها

شماره خبر: ٢٥٢٢٤

تعداد بازدید: 1137

اعلام ساعت کاری در هفته آینده

اعلام ساعت کاری در هفته آینده

شرایط کاری کارکنان ستادی دانشگاه در هفته آینده


اطلاعیه

با سلام و احترام،
با توجه به اعلام وضعیت زرد برای شهرستان بابلسر، از روز شنبه 1399/10/06 فعالیت‌های دانشگاه به شرح زیر خواهد بود:
1. فعالیت همکاران به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که 2/3(دوسوم ) کارکنان در محیط دانشگاه حضور داشته باشند. مدیران ستادی و روسای دانشکده‌ها، برنامه دورکاری همکاران حوزه ی خود را به مدیریت اداری اطلاع داده و بر نحوه انجام دورکاری نظارت کامل داشته باشند. اولویت دورکاری با همکارانی خواهد بود که علاوه بر امکان انجام دقیق و صحیح وظایف بصورت دورکاری، امکانات دورکاری در منزل برایشان فراهم باشد. همکاران مبتلا به بیماریهای زمینه‌ای (با تایید پزشک درمانگاه دانشگاه)، زنان باردار و مادران دارای کودکان زیر6 سال در اولویت دورکاری می باشند.
تاکید می گردد که در زمان دورکاری، همکار باید در حدود شرح وظایف خویش پاسخگو باشد و موظف به انجام دقیق وظایف محوله است تا خللی در کارها ایجاد نشود.
2. کلیه برنامه‌های آموزشی و برگزاری کلاسها به صورت مجازی ادامه خواهد داشت.
3. نحوه برگزاری جلسات دفاع از پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد، دکتری و امتحانات جامع دکتری مطابق با رویه گذشته خواهد بود.
4. حضور دانشجویان در دانشگاه، خوابگاه و آزمایشگاه‌‌ها بصورت حداقلی و صرفا برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی که دارای پروپزال مصوب تجربی می باشند، با نظر مساعد مراجع ذیصلاح و رعایت پروتکل بهداشتی امکانپذیر است.
5. برگزاری کلیه مراسم‌ها و اجتماعات حضوری پرتعداد(بیش از سی نفر) تا اطلاع ثانوی ممنوع خواهد بود.
6. کلیه افراد حاضر در دانشگاه ملزم به رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی خواهند بود و مدیران ستادی و روسای دانشکده‌ها، مسئولیت نظارت بر رعایت پروتکل‌ها در واحد تحت مدیریت خود را دارند.
7. بدیهی است در صورت تغییر وضعیت هشدار در شهر بابلسر یا ابلاغ بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌های جدید از ستاد ملی کرونا، تغییرات لازم در این خصوص صورت خواهد گرفت و اطلاع‌رسانی خواهد شد.

عباس رشیدی
معاون اداری و مالی دانشگاه


خروج