چاپ        ارسال به دوست

نشست خبری با اصحاب رسانه

دکتر یحیی طالبی رستمی معاون توسعه و پشتیبانی دانشگاه مازندران نیز در این نشست با اشاره به فعالیت های مختلف و گسترده در حوزه توسعه منابع انسانی، پشتیبانی، رفاهی و مالی در سطح دانشگاه، گفت: دانشگاه مازندران بالغ بر 580 کارمند و حدود 380 عضو هیات علمی را در خود جای داده است که در طول سال سعی می کنیم تا با برگزاری برنامه های رفاهی از قبیل اردوی سالانه خارج استان، انعقاد قرارداد با بانک ها و اعطای تسهیلات، انعقاد قرارداد با مراکز تفریحی، هنری و ورزشی و غیر، فضایی مناسب برای تقویت روحیه نشاط و شادابی را در کارکنان ایجاد نماییم.

دکتر طالبی ادامه داد: با دانشگاه های سطح کشور قراردادهایی را منعقد کردیم که در راستای آن، همکاران دانشگاهی بتوانند با هزینه بسیار اندک از مزایای آن استفاده کنند. تفاهم نامه ای با رستوران میزبان بستیم که همکاران دانشگاهی با 30 درصد تخفیف می توانند از آن بهره مند شوند. 

معاون توسعه و پشتیبانی دانشگاه در پایان سخنانش گفت: دانشگاه مازندران با این دیدگاه که خانواده نیز تاثیر بسزایی در بالا بردن روحیه کار و تلاش و افزایش راندمان کاری در دستگاه ها و سازمان ها دارد، اقدام به برگزاری اردوهای خانوادگی از قبیل هم اندیشی کارکنان دانشگاه کرده که برای اولین بار در مشهد مقدس برگزار شد، امیدواریم تا با استمرار این گونه فعالیت ها، فضایی مناسب در جهت تحقق اهداف دانشگاه ایجاد گردد.

 


١٠:٠١ - 1397/05/14    /    شماره : ١٧٧٦٣    /    تعداد نمایش : ٢٣٥خروج